• Třetí ročník Kábrmana roku byl ukončen!

Hliněná pec na pizzu

Hliněná pec na pizzu
Nápad postavit pec na pizzu vznikl velmi spontánně (přece spontánní nápady bývají ty nejlepší!). Již kdysi jsem o peci zaslechl, avšak když jsem viděl znovu pec 2. července 2014 v televizi, nedalo mi to a pustil jsem se bez předešlých zkušeností do vlastní. Jelikož je mi čerstvě 18 let a v době stavby mi bylo ještě 17, doma mému nápadu nekladli moc velkou důvěru. Jakmile jsem odešel od televize nabit velikým entuziasmem, začal jsem brouzdat po internetu a čerpat všemožné inspirace, nápady a rozmanité tipy, jak si doma postavit vlastní hliněnou pec.
Každá stavba (považujeme-li pec za stavbu) musí mít základy. A tak jsem začal.. Na zahradě jsem našel vhodné místo, kde by pec mohla stát a začal jsem kopat, po vykopání dostatečné díry jsem si rozmyslel rozměry pece a podle ní jsem udělal dřevěnou ohrádku, která bude později vylita betonem. U pece je důležité aby udržovala teplo, a tak jsem do ohrádky umístil zhruba pětadvacet lahví od vína, které budou později sloužit jako tepelný izolant. První den stavby byl úspěšně za mnou a já už jsem se netrpělivě nemohl dočkat dalšího stavebního dne. Druhý den hned časně z rána jsem začal. Uvědomil jsem si, že když jsem místo pro pec vykopal mírně do svahu, tak že se hlína bude časem shrnovat, udělal jsem proto opatření- dřevěnou zídku kolem dokola. mezi lahve jsem nasypal trochu hlíny a přikryl je železnou mřížkou, aby po nalití betonu byl základ pevnější. Poté jsem začal s betonem, který jsem mimochodem připravoval taky prvně. Nakonec se vše povedlo a po úspěšném namíchání a nalití asi tří koleček betonu do připravené ohrádky, jsem již čekal, než beton zaschne. Další, již třetí den, jsem začal s pokládáním šamotových cihel na ony základy. Dokonce jsem byl přesný a vodováha tak byla spokojená. Pokladl jsem celkem dvacet jedna cihel, po kterých jsem rozprášil písek, aby se pěkně ustavily. Pomocí hřebíku, provázku a tužky jsem si vyměřil samotný kruh. Nyní bylo třeba poradit si se vstupním otvorem do pece, který je z cihel. Já student hudební školy a gymnázia jsem se pustil do zdění klenby.. Prvně to moc nadějně nevypadalo, ale pak se vše asi zázrakem vydařilo a klenba do teď odolává vnějším vlivům přírody ;-) . Po třetím dni, kdy už stál i vchod do pece mi postupně začínali věřit i rodiče a brácha se nabídl, že mi bude pomáhat. Čtvrtý den se začalo se samotnou hliněnou pecí. Práce se začínala podobat dnům v mateřské školce, kdy jsme si hráli s pískem a stavěli bábovičky. Takovou jednu bábovičku jsme museli uplácat vevnitř načrtnutého kruhu, přidávali jsme štěrk a postupně uplácávali, aby vnitřek pece měl pěkně pravidelně oválný tvar. Zasadili jsme i rouru komínu. Nyní nám začala práce, na kterou jsem se nejvíce těšil, a to míšení jílovité hmoty vhodné pro stavbu stěn naší pece. První vrstvu jsem umíchal s jílovitou hlínou, troškou štěrku a lehce jsem hmotu poprášil cementem(pro lepší soudržnost). Za postupného přidávání vody jsem začal bosýma nohama míchat tuhle lepivou, ale velmi příjemnou hmotu. Pro lepší převoz a manipulací s hlínou jsme z hmoty uváleli kuličky, které jsme pak nakládali a dováželi blíže k peci. Štěrkovou bábovičku jsme obložili novinami a zvlhčili je, aby se přitiskli k štěrku. Následně jsme noviny začali obkládat jílovitou hmotou, kterou jsme poté ručně uhlazovali a celý náš ovál jsme touto hmotou, i s usazeným komínem obstavili. První vrstvu jsme nechali 24 hodin zaschnout. Páty den jsme začali mísit hmotu naší druhé a zároveň finální vrstvy, do které jsme jako izolant přidali i slámu. Proces byl stejný jako u předchozí vrstvy. Po dokončení téhle stěny byla samotná pec hrubě hotova a pyšně nám již vyplňovali místo na zahradě. Ještě do večera pátého dne jsme postavili k peci prozatímní přístřešek, který by pec měl zhruba rok i přes zimu uchránit před přírodními nájezdy. Opět jsme pec nechali 24 hodin ztvrdnout. Šestého dne jsme začali s vybíráním štěrku ze vnitřku pece. Tyto okamžiky byly velmi napínavé a sami jsme se strnutím pomalu vybírali štěrk a lehce se báli zřícení pece. Nakonec vše dobře dopadlo a štěrk se nám podařilo vybrat bez ztrát na životech a statiky pece :-) . Nyní nás čekalo jen první zatopení v peci a její vypálení. Ještě toho dne jsme si udělali těsto a hrdě upekli naši první pizzu ve vlastně vyrobené hliněné peci na pizzu. Pizza byla opravdu výborná a chuťově totožná jako pizza z italské pizzerie. Nyní když dostaneme chuť upečeme si vlastní chuťově dokonalou pizzu. Příští letní prázdniny mám v plánu zhotovit ještě pořádnou střechu nad pecí a bude vše dokonalé. Na začátku to vypadalo složitě, ale zvládli jsme to a pec stojí a peče!

Snad se vám moje zkušenost bude líbit. Budu vám vděčný za každý hlas! Děkuji! :-)

Průběh stavby