• Třetí ročník Kábrmana roku byl ukončen!

Černčínské "pergolování"

Černčínské "pergolování"
Už je to nějakou dobu, co jsem si chtěl pěkně posedět pod pergolkou, vychutnat si grilované masíčko a lahváčka, ale nebylo, kde a hlavně, firmička postaví pergolu za šílené prachy. A tak jsem si vzal tužku, papír a maloval a počítal, koupil materiál a během 2 dnů tu stála pregola. Pracovní název MARK 1. No paráda. Pak došel soused a že chce pergolu na auto. A byl tu MARK 2. Pak chtěl ještě pergolu na zahradu. MARK 3 stála za to. A další soused, když to viděl, nedal jinak, než že když všichni, tak on taky. MARK 4 dle mého názoru nejpovedenější. Celé toto "Černčínské pergolování" jsem spáchal během pár let, z toho 3ku a 4ku vloni. Jelikož jsem chodil na zdravku a učili jsme se spíš měřit tlak, myslím si, že na zdravotní sestru je to dobré, ne? A najednou máme všichni svoje místečko, kde si můžeme pěkně posedět pod pergolkou, vychutnat si grilované masíčko a lahváčka, posedět s rodinou a ještě se můžeme navzájem navštěvovat a nemáme si co závidět :-D Podpořte moje "pergolování" ať vyhraju vrtačku a můžu se vrhnout na stavbu dětského hřiště pro dcerku. Díky všem, co se jim to moje "kutění" líbí.

\"Černčínské pergolování\"