• Třetí ročník Kábrmana roku byl ukončen!

Nesoutěžní projekt ČZ 150c 1950 -Veteran Puzzle

Nesoutěžní projekt ČZ 150c 1950 -Veteran Puzzle

Sny se mají plnit. Já vždy chtěl ČZ 150c. A tak jsem se po 30ti letech svého života po narození dcerky rozhodl, že se tak stane. Koupit si motorku a nechat si to celé někde "udělat" to je taky řešení, ale něco to stojí. Peníze jsou zlo a nadělají hrozně moc neplechy...hlavně když nejsou :-D Proto jsem si nemohl koupit celý stroj za stodoly, ale musel jsem začít skládat. Vyměnil jsem motor za kanady, rám za rukavice (chirurgické), to za to a tamto za to.Někdo mi něco dal, někdo mi něco prodal, každej kdo mohl, pomohl a já hromadím díl po díle a renovuju součástku o součástce a přidávám a přidávám a najednou to vypadá jako motorka. A myslím, že pěkná, i když ještě nedokončená. Každý díl jsem pečlivě připravil, nechal opískovat, očistil,... hlavně jsem se musel naučit katalog dílů. Z čeho všeho se taková motorka z roku 1950 skládá, to by jste se divili, nicméně pořád stavím. Už budu finišovat. Motorka už bude na světě. Zatím co spoustu strojů se rozebírá a rozprodává, já tu jeden stavím jako Puzzle. Nejedná se o profesionální renovaci, vloni jsem postavil 2 pergoly, bráchovi potunil Pionýra a teď tenhle "peklostroj". Vsoučasné době Zetku dokončuji. Než skončí soutěž, bude už mašina na 100%. Rok je moc krátká doba na to, abych při chození do práce stíhal ty svoje projekty, ale 3 jsem stihl. Líbí se Vám moje loňské/letošní veledíla? Mrkněte i na další projekty a dejte mi prosím hlas . Díky moc všem.

ČZ 150c 1950 - VeteránPuzzle